luvanim3
~Just Join~
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
luvanim3 | Inregistrare | Login
POZE LUVANIM3
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: AnaMaria96
 | Femeie 25 ani Dambovita cauta Barbat 28 - 74 ani |
|
lovely sora^^
~Be creative~
 Din: suceava
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 219
|
|
haha..ok...eto..acuma noo preah am ideii : ) ) ...stai kami vine mie cv in minte:> ...pt acest topic mam gandit sa ne spunem pasurile..adik..se intampla ca sa te simti uneori singur si fara speranta,alteori radiind de bucurie...dar sa nuu stii cu cn so impartasesti,alteori sa fii fericit si sati ai si prietenii aproape.....si simti nevoia sa spui tuturor cat de frumoase sunt acele momente.... Asa ca...aici veti spune cam ce sentimente va trec pe moment...sau..daca aveti vreo problema sau aveti nevoie de sfaturi....doar spuneti aici ^^ ...si vom incerk sa va ajutam..adik..daca cnv lasa aici mesaj..cine mai vede poate sa raspunda^^..fiecare sasi dea cu parerea...sper k vi se va parea interesant..^^..si de ajutor :P ^.^
_______________________________________


|
|
| pus acum 15 ani |
|
lovely sora^^
~Be creative~
 Din: suceava
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 219
|
|
haha..apr....cei care ma stiu...stiu ca sunt cam timida......poi...nush..de multe ori am incercat sa ma schimb...si sa fiu mai indrazneata...dar pur si simplu nu reuseam.....am momente de curaj....dar pe urma ma jenez si mereu am asa...ca un tic ,gandul ' sper sa nu se supere pe mn' sau 'sper k nu am facut vreo gafa'... sunt mai indrazneata....mai curajoasa...doar in cadrul pers cu care ma simt ff bine..si am o anumita siguranta...in rest...nush..e cam ciudat ^^
_______________________________________


|
|
| pus acum 15 ani |
|