Colectia de poze luvanim3.3xforum.ro
Total 623 poze.

InapoiInainte

 
sakura ese din casa si o ia la fuga spre poarta acolo unde o astepta a ajuns a vazut pe norocSakura ese din casa si o ia la fuga spre poarta acolo unde o astepta tsunade Cand a ajuns a vazut pe tsunade Sakura:am venit Tsunade:ok Sakura;larevedere tsunade-sama Tsunade:mult noroc sakura Tsunade:DESCHIDETI PORTILE Atunci portile sau deschis si sakura a iesit din Konoha Sakura:pa konoha Sakura a inceput sa sara din creanga in creanga pana ce a obosit Sa pus putin pe o creanga sa se odihneasca dar de odata a auzit un sunet Sakura:cine este acolo Nimeni nu raspunde asa ca sakura a sarit si a aruncat un Kunai intrun tufis Sakura:SASUKE ESI AFARA DIN ASCUNZATOARE!! Sasuke in gand:cum sia dat seama? Atunci sasuke a iesit din ascunzatoare Sasuke:se pare ca prostuta de ieri este destepta de azi Sakura nervoasa:tineti pliscu :x Sasuke:si nu mai esti indragostita de mine? Sakura mintind:nici sa ma pomenesc :x Sakura:daca as mai fi indragostita de tine acum teas i....................dar sakura nu apuca sa spuna ceva pentru ca sasuke a sarutato sakura era in rai dar sia amintit ca are o misiune de indeplinit si la inpins pe sasuke Sasuke:heey Sakura:nam venit pentru dinastea,am venit sa ma alatur clanului Aktsuki Atunci sasuke a impietrit,dar sa trezi Sasuke:cum adica? Sakura:cum ai auzit Sasuke:ok,dar trebuie primadata sa vorbim cu Tobi Sakura serioasa:ok Tot drumu sasuke tot tragea cu coada ochiului la sakura Sasuke in gand:woow cat de mult mia lipsiiit,ce naibi spun aici,atunci sasuke se plesneste Sakura oprinduse:de ce teai plesnit asa tare? Sasuke:aaaaa....................aaaaaaaaa.................nimic Sakura:mda,hai sa o cred si pasta,ai sa devi mai prost ca naruto Sasuke:nici nu ma gandesc Sakura nervoasa:ce ai patit te prti ca un tantalau :x Sasuke nervos:nu ma port ca un tantalau,tu ce ai patit de te prti ca o diva cu mine? :x Sakura:pentru ca asa vreau,si acum hai sa mergem pana nu te arunc de aici :x :x Amdoi au pornit si au ajuns la ascunzatoarea Aktsuki Tobi:sasuke,pe cine ai adus? Sasuke:sakura haruno vrea sa ni se alature Tobi:chiar? Sakura serioasa:da Tobi:ok,ea asta si dute in camera ta,sasuke conduo Sasusaku in acelasi timp:ok Cand au ajuns la camera sakurei sasuke a lsato si a plecat Sakura a intrat in camera si a plans putin dupaia a inceput sa cante cante un cantec: Atunci sasuke trece pe acolo si cand ii aude vocea sakurei ramane nemiscat si aude accel minunat cantec Dupa cantec sasuke a intrat in camera Oare ce se va intmpla cu sasuke si sakura Veti afla in cap urmator :zzz: :zzz:
06.10.20108.6KB
asta e amuzanta  :rotfl: all from narutoasta e amuzanta :rotfl:
28.09.201070.5KB
mmm..e pur si simplu cea mai taare : x  :zzz:  :limba:  ;) sora naeginommm..e pur si simplu cea mai taare : x :zzz: :limba: ;)
29.09.20107KB
orihime inoue:X:X...:X:X
31.07.20108.3KB

 
alta fata my drawsss ;xalta fata
29.09.201037.1KB
:x..:x julieta:X..:X
08.08.201010.8KB
img4 anime girlsimg4
17.10.201025.5KB
boona  :) buna !BoOna :)
29.08.201029.7KB

 
poza kisamePoza
31.07.201034.9KB
:x:x:x hiroto:X:X:X
07.08.201019.2KB
:x....:x benvolio:X....:X
08.08.201015.1KB
...... :nod: zoey...... :nod:
03.10.201046KB

 
poza zetsuPoza
31.07.201037.8KB
... yui...
28.09.201017.9KB
:x:x:x arashi:X:X:X
07.08.201012.8KB
beskkk pe ai enma : x e soooper ai enmaOMG..deci..o beskkk pe ai enma : X e soooper
29.09.201025.5KB

 
gen 28(partea i) - a de sange a
rang jounin :):) ebisuGen Masculin Varsta 28(partea I) - 31-32(partea a II-a) Grupa de Sange A Rang Jounin :):)
31.07.201010.8KB
chibi ;d my drawsss ;xchibi ;d
29.09.201015.1KB
seritzawa layla - (reira):X:X...:X:X
08.08.201023.9KB
img5 anime girlsimg5
17.10.201025.6KB

 
aceeasi poveste , nu am gasit info : poza: kiba inuzuka">Aceeasi poveste , nu am gasit info :"> Poza:
30.07.201018.2KB
mm..fete din bleach :> :p  :zzz:  :limba:  :limba:  :limba:  :limba:  :limba:  :limba:  :limba:mm..fete din bleach :> :P ..mm..chooolz,nooh? :zzz: :limba: :limba: :limba: :limba: :limba: :limba: :limba: :limba: :limba: :nod:
02.10.201042.9KB
:x:x:x:x hanakari jinta:X:X:X:X
07.08.201027.6KB
...:x... heiji hattori...:X...
07.08.201011KB

 
... zess...
28.09.201017.7KB
img3 kuramaimg3
03.10.201025.8KB
toate poze le sunt tari
sper sa va placa si a mea temaritoate poze le sunt tari sper sa va placa si a mea
04.11.201010.8KB
ador vocaloid   :d 
si miku este superba,si are o voce ff frumy,dar eu un o prefer pe luka :dinti:ador Vocaloid :D si Miku este superba,si are o voce ff frumy,dar eu un o prefer pe Luka :dinti: iubesc poza de mai jos:
09.10.201021.9KB

 
:x ginkotsu:X
07.08.201033.3KB
:uimit:  :uimit:  :uimit: poze cu japan ;x:uimit: :uimit: :uimit:
29.09.201063KB
ce scr pe tricou  ; :wink2:  :nod:  :zzz: sakurahaha...cititi ce scr pe tricou ; :wink2: :nod: :zzz:
29.09.201020.2KB
:x...:x mukuro:X...:X
08.08.201012.4KB

 
:nebun: poze cu japan ;x:nebun:
29.09.201074.8KB
scz pt nu am gasith: alicia keys">scz pt inf:">...dar nu am gasith:">
05.10.201021.1KB
mmmm..f dragutza:p  :razz:  :zzz: orihime inouemmmm..f dragutza:P :razz: :zzz:
29.09.201034.5KB
... toko...
28.09.201027.9KB

 
...:>... inspektor megure...:>...
07.08.20109.3KB
:dinti:  am ajuns si aiki..cum am spus si in celalth fic: nu ma prikep sa zik exacth aleea cu:dinti: Am ajuns si aiki..Cum am spus si in celalth fic: Nu ma prikep sa zik exacth aleea cu actiuneah si etc..Dar mie imi plashe :D Ast si aiki next :) Sper sa nu ma inkurk in ele :nono:
29.08.201025.8KB
sper sa va sa continuam cu:  ^__^muzicaSper sa va placa^___^ Acum sa continuam cu:
13.10.20105.9KB
mmmmm...e sooper thare..dar nu prea am poze cu ea ^^ hone onnammmmm...e sooper thare..dar nu prea am poze cu ea ^^
02.10.201050.9KB
InapoiInainte